CBS Klaverblad HB

Adresgegevens

CBS Klaverblad
Pikemar 17
8939 CR Leeuwarden

Telefoon: 058-2882627

Mailadres: klaverblad@pcboleeuwarden.nl

 

 

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Ziek melden

Geef ziekte van uw kind a.u.b. ’s ochtends vroeg aan de leerkracht door. Bij voorkeur via mail, lukt dat niet dan graag even bellen.

1. Mailen (voor 08.00 uur): mail de leerkracht van uw kind:

 

Groep 1/2 Debby de Rooij d.derooij@pcboleeuwarden.nl
Groep 2/3 Engelien de Vegt-Pit

e.pit@pcboleeuwarden.nl

Groep 4 Saskia Schuitema s.kerkman@pcboleeuwarden.nl
Groep 5/6

Irene Spoelman

i.spoelman@pcboleeuwarden.nl

Groep 6

Sjoukje Glas

s.glas@pcboleeuwarden.nl

Groep 7

Pieta Hiemstra

P.hiemstra@pcboleeuwarden.nl

Groep 7/8 Richard Spoelstra r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl
Groep 8 Margriet Lei-Canrinus m.canrinus@pcboleeuwarden.nl

 

2. Bellen

Telefonische ziektemeldingen graag tussen 8.00 en 8.20 uur, tel: 058-2882627