CBS Klaverblad HB

Adresgegevens

CBS Klaverblad
Pikemar 17
8939 CR Leeuwarden

Telefoon: 058-2882627 of 06-13817091

Mailadres: info@cbsklaverblad.nl

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Team

 

Groepen Juf/Meester E-mail
 
Groep 1/2 juf Debby de Rooij d.derooij@cbsklaverblad.nl
Groep 3/4 juf Janita van Dijk

j.vandijk@cbsklaverblad.nl

Groep 4/5 juf Irene Spoelman i.spoelman@cbsklaverblad.nl
 Groep 6

juf Marike Gunnink

m.gunnink@cbsklaverblad.nl

 

juf Andrea Nauta Donoso

a.nauta@cbsklaverblad.nl

 Groep 7

juf Engelien de Vegt-Pit

e.pit@cbsklaverblad.nl

 Groep 8 juf Jannefieke Eelkema j.eelkema@cbsklaverblad.nl
 

juf Margriet Canrinus

m.canrinus@cbsklaverblad.nl

 

meester Richard Spoelstra

r.spoelstra@cbsklaverblad.nl

Onderwijsondersteuner

meester Sieger Rinzema

s.rinzema@cbsklaverblad.nl

Directie Richard Spoelstra r.spoelstra@cbsklaverblad.nl
IB Simona van den Bergs ib@cbsklaverblad.nl

(meer over dit onderwerp)

Jubileum PCBO Leeuwarden e.o.