CBS Klaverblad HB

Adresgegevens

CBS Klaverblad
Pikemar 17
8939 CR Leeuwarden

Telefoon: 058-2882627 of 06-13817091

Mailadres: klaverblad@pcboleeuwarden.nl

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Team

 

Groepen Juf/Meester E-mail
 
Groep 1/2 juf Debby de Rooij d.derooij@pcboleeuwarden.nl
Groep 2/3 juf Engelien de Vegt-Pit

e.pit@pcboleeuwarden.nl

Groep 4 juf Irene Spoelman i.spoelman@pcboleeuwarden.nl
Groep 5

juf Janita van DIjk

j.vandijk@pcboleeuwarden.nl

 

juf Janneke Durksz

j.durksz@pcboleeuwarden.nl

 Groep 6/7a

juf Annelies van der Sluis

a.vdsluis@pcboleeuwarden.nl

 Groep 6/7b juf Marike Gunnink m.gunnink@pcboleeuwarden.nl
  juf Andrea Donoso a.nauta@pcboleeuwarden.nl
 Groep 8

juf Margriet Canrinus

m.canrinus@pcboleeuwarden.nl

 

meester Richard Spoelstra

r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl

Onderwijsassistent

 juf Hedwig Ooord

h.oord@pcboleeuwarden.nl

Directie Richard Spoelstra r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl
IB Rosieta van der Meer r.vdmeer@pcboleeuwarden.nl
Orthopedagoog    

(meer over dit onderwerp)

Jubileum PCBO Leeuwarden e.o.