CBS Klaverblad HB

Adresgegevens

CBS Klaverblad
Pikemar 17
8939 CR Leeuwarden

Telefoon: 058-2882627

Mailadres: klaverblad@pcboleeuwarden.nl

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Team

 

Groepen Leerkracht E-mail
 
Groep 1/2 Debby de Rooij d.derooij@pcboleeuwarden.nl
Groep 2/3 Engelien de Vegt-Pit

e.pit@pcboleeuwarden.nl

Groep 4 Irene Spoelman i.spoelman@pcboleeuwarden.nl
Groep 5

Pieta Hiemstra

P.hiemstra@pcboleeuwarden.nl

 

Richard Spoelstra

r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl

 Groep 6/7a

Annelies van der Sluis

Andrea Nauta-Donoso

a.vdsluis@pcboleeuwarden.nl

a.nauta@pcboleeuwarden.nl

 Groep 6/7b Marike Gunnink m.gunnink@pcboleeuwarden.nl
  Richard Spoelstra r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl
 Groep 8

Margriet Canrinus

m.canrinus@pcboleeuwarden.nl

 

Richard Spoelstra

r.spoelstra@pcboleeuwarden.nl

Onderwijsassistent

Hedwig Ooord

h.oord@pcboleeuwarden.nl

Directie Roel Omvlee r.omvlee@pcboleeuwarden.nl
IB Rosieta van der Meer r.vdmeer@pcboleeuwarden.nl
Orthopedagoog Aukje Wouda a.wouda@pcboleeuwarden.nl
Docent Spaans Andrea Nauta-Donoso a.nauta@pcboleeuwarden.nl

 

 

(meer over dit onderwerp)

Jubileum PCBO Leeuwarden e.o.